Budując podstawy firmy, postanowiliśmy przede wszystkim czerpać radość z tego co robimy, a największą radością dla nas jest zadowolenie klienta. Witamy Państwa uśmiechem i cieszymy się z uśmiechu każdego klienta, po udanych zakupach w naszym Centrum. Naszą misją jest sprostać Państwa oczekiwaniom, a misję tę realizujemy w oparciu o trzy podstawowe wartości, opisane poniżej.

 

Jakośćmisja1
Jakość towarów, które oferujemy jest dla nas najważniejsza. Dlatego też w naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt starannie wyselekcjonowanych marek, producentami których są najlepsze firmy krajowe i zagraniczne. Nasi dostawcy mają długoletnie doświadczenie i dysponują najnowocześniejszymi technologiami. Dzięki temu ich produkty są najwyższej jakości, a także są zgodne z bieżącymi trendami mody. W sumie jest to kilka tysięcy produktów w różnych rozmiarach, wzorach, fasonach i w bogatej kolorystyce.

 

Doświadczenmisja2ie
Firma All-Best istnieje na Polskim rynku od ponad 25 lat. Historia firmy sięga roku 1990 kiedy to powstała pierwsza placówka na terenie Warszawy. Od tego momentu firma przechodziła różne etapy rozwoju. Byliśmy obecni na kilku rynkach regionalnych. Prowadziliśmy sprzedaż poprzez liczne własne placówki, a także zajmowaliśmy się dostawami i dystrybucją do innych kontrahentów. Był to handel zarówno detaliczny jak i hurtowy choć sprzedaż hurtowa była zawsze dominująca.
Dzięki bogatemu doświadczeniu mamy pełne rozeznanie w specyfice handlu artykułami branży bieliźniarskiej i pończoszniczej, co gwarantuje profesjonalne budowanie oferty oraz wysoki poziom obsługi naszych klientów.
Działalność prowadzimy w oparciu o stabilne wypracowane przez lata formy kooperacji z naszymi dostawcami.

 

Zaufaniemisja3
Co roku odwiedza nas kilkadziesiąt tysięcy unikalnych klientów detalicznych, chwaląc przede wszystkim jakość obsługi i wybór towarów. Mamy także stałą bazę kilkuset zaufanych klientów, zakupujących nasze towary do swoich sklepów. Grupa ta jest dla nas szczególnie ważna, bo dostarcza nam bardzo dużo cennych informacji płynących bezpośrednio z rynku. Wszystko to składa się na ostateczny efekt, a więc budowanie zaufania i zadowolenia klienta.